У світі точних наук

З метою розширення і поглиблення знань гімназистів про природничо-математичні дисципліни, формування екологічної культури особистості, розвитку інтелектуальних творчих здібностей, залучення їх до різноманітної діяльності за інтересами, підвищення професійної майстерності вчителів, упровадження інноваційних технологій у системі роботи НВК “Ерудит” з 18 листопада 2019 року розпочалася Декада фізики, математики та інформатики.

18  листопада у НВК «Ерудит» відбулася урочиста лінійка, присвячена Декаді природничо — математичних наук «У світі точних наук», яку підготувала та провела вчитель інформатики Дмитренко Алла Віталіївна разом з учнями 5-8 класів.

Тиждень відкрили учні 7-Б класу, які показали невеличку театральну виставу про давній спір: хто цариця всіх наук? У ході суперечки кожна наука наводила аргументи на свою користь. Розсудити точні науки зміг мудрець, що показав наукам їх вагу та неможливість існування однієї без іншої, підкресливши  важливість їх командної роботи для подальшого розвитку цивілізації та прогресу науки й людства в цілому.

Основною частиною лінійки була театральна постановка  учнів 6 класів «Ріпка знань» та «Вивчаймо математику».

Завершальною стала жартівлива пісня про «Безпеку в мережі» учнів 6-Б класу Дзядевича Романа та Яковенка Дениса, що вразила ввесь зал та здійняла хвилю оплесків.

У рамках Декади природничо – математичних наук заплановано чимало цікавих заходів: брейн — ринги, конкурси, вікторини, виставки.

Приєднуйся до них! Покажи на що здатен!

no images were found

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий